Przeglądanie meczów
Szczebel Centralny - obsady pomocnicze
- Trans-Ann Płomień Sosnowiec
- SMS PZPS Szczyrk
- MKS COPCO Imielin
- MKS SAN-Pajda Jarosław
- LTS Legionovia Legionowo
- KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
- Enea Klub Siatkarski Piła
- PMKS Nike Węgrów
- MKS Sokół Mogilno
- Enea Energetyk Poznań
- ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
- GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca
- UJ-CM Solna Wieliczka
- KARPATY PWSZ MOSiR Krosno Glass
N/A | 2023-09-29 18:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | Sekretarz Andrzej Kuchna | L1 Marek Michalczyk | L2 Kamil Niezabitowski | LR |
N/A | 2023-10-07 16:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Maciej Tomaszek | L2 Joanna Kawecka | LR |
N/A | 2023-10-08 12:00 | MKS COPCO Imielin | - | KS BAS Kombinat Budowlany Białystok | Sekretarz Łukasz Karnia | L1 Maciej Chudzik | L2 Monika Szynczewska | LR |
N/A | 2023-10-14 17:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | Enea Klub Siatkarski Piła | Sekretarz Łukasz Szczepankiewicz | L1 Mateusz Wróbel | L2 Krzysztof Gajewski | LR |
N/A | 2023-10-21 17:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | Enea Energetyk Poznań | Sekretarz Marcin Weiner | L1 Marcin Szumilas | L2 Konrad Jaroszek | LR |
N/A | 2023-10-21 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | PMKS Nike Węgrów | Sekretarz Monika Szynczewska | L1 Michał Janek | L2 Piotr Kaleta | LR |
N/A | 2023-10-25 17:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | Sekretarz Wojciech Targosz | L1 Grzegorz Berger | L2 Dawid Sładczyk | LR |
N/A | 2023-10-28 18:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Krzysztof Dusza | L1 Dominik Zeliasz-Nguyen | L2 Marek Michalczyk | LR |
N/A | 2023-10-28 17:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Mirosław Rutkowski | L1 Przemysław Kowalski | L2 Mirosław Tyc | LR |
N/A | 2023-11-11 18:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Piotr Polak | L1 Mateusz Sznicer | L2 Łukasz Witkowski | LR |
N/A | 2023-11-11 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Mateusz Wróbel | L2 Kamil Niezabitowski | LR |
N/A | 2023-11-19 12:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | UJ-CM Solna Wieliczka | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Wojciech Ostrowski | L2 Katarzyna Sajdok-Iwańska | LR |
N/A | 2023-11-25 15:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | Enea Energetyk Poznań | Sekretarz Włodzimierz Włodyka | L1 Mirosław Tyc | L2 Dawid Sładczyk | LR |
N/A | 2023-11-25 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | Enea Klub Siatkarski Piła | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Jakub Wanat | L2 Konrad Jaroszek | LR |
N/A | 2023-11-25 17:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | KS BAS Kombinat Budowlany Białystok | Sekretarz Marcin Weiner | L1 Kamil Niezabitowski | L2 Marek Michalczyk | LR |
N/A | 2023-11-26 16:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | KS BAS Kombinat Budowlany Białystok | Sekretarz Michał Broniszewski | L1 Wojciech Wawro | L2 Paweł Kawalec | LR |
N/A | 2023-12-02 18:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Konrad Jaroszek | L1 Bogusz Domagała | L2 Maciej Chudzik | LR |
N/A | 2023-12-06 19:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | SMS PZPS Szczyrk | Sekretarz Mariusz Fiutek | L1 Michał Zatoński | L2 Maciej Chudzik | LR |
N/A | 2023-12-09 16:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | KARPATY PWSZ MOSiR Krosno Glass | Sekretarz Justyna Pędrys | L1 Julia Wydra | L2 Włodzimierz Włodyka | LR |
N/A | 2023-12-09 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Rafał Błachuciński | L1 Bartosz Ostrowski | L2 Piotr Kaleta | LR |
N/A | 2023-12-20 19:00 | MKS COPCO Imielin | - | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | Sekretarz Krzysztof Dusza | L1 Marcin Szumilas | L2 Bartosz Ostrowski | LR |
N/A | 2024-01-07 12:00 | MKS COPCO Imielin | - | UJ-CM Solna Wieliczka | Sekretarz Wiesław Cieślik | L1 Mateusz Wróbel | L2 Katarzyna Sajdok-Iwańska | LR |
N/A | 2024-01-13 17:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | Sekretarz Grzegorz Skowroński | L1 Łukasz Witkowski | L2 Krzysztof Gajewski | LR |
N/A | 2024-01-20 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Marcin Weiner | L1 Dominika Szkonter | L2 Paweł Jędrasik | LR |
N/A | 2024-01-20 16:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | PMKS Nike Węgrów | Sekretarz Mirosław Rutkowski | L1 Julia Wydra | L2 Krzysztof Janusz | LR |
N/A | 2024-01-30 17:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | UJ-CM Solna Wieliczka | Sekretarz Anna Nowicka | L1 Kacper Stanclik | L2 Joanna Kawecka | LR |
N/A | 2024-02-03 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | SMS PZPS Szczyrk | Sekretarz Andrzej Kuchna | L1 Martyna Lasok | L2 Paweł Kawalec | LR |
N/A | 2024-02-10 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Wiesław Cieślik | L1 Bartosz Ostrowski | L2 Krystian Gałaszek | LR |
N/A | 2024-02-11 12:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | KARPATY PWSZ MOSiR Krosno Glass | Sekretarz Henryk Darocha | L1 Katarzyna Hawryło | L2 Wojciech Mazek | LR |
N/A | 2024-02-13 14:30 | SMS PZPS Szczyrk | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Maciej Tomaszek | L2 Szymon Popow | LR |
N/A | 2024-02-15 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Konrad Jaroszek | L2 Marek Polak | LR |
N/A | 2024-02-22 17:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | Enea Klub Siatkarski Piła | Sekretarz Marek Krupski | L1 Włodzimierz Włodyka | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2024-03-13 17:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Wojciech Targosz | L1 Maciej Tomaszek | L2 Szymon Popow | LR |
N/A | 2024-03-16 17:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | PMKS Nike Węgrów | Sekretarz Łukasz Szczepankiewicz | L1 Marek Polak | L2 Zbigniew Syguła | LR |
N/A | 2024-03-17 17:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Paweł Kawalec | L2 Wojciech Wawro | LR |
N/A | 2024-03-20 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | Enea Energetyk Poznań | Sekretarz Krzysztof Dusza | L1 Piotr Lenart | L2 Maciej Chudzik | LR |
N/A | 2024-03-23 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | KARPATY PWSZ MOSiR Krosno Glass | Sekretarz Benedykt Cieślik | L1 Mirosław Tyc | L2 Włodzimierz Włodyka | LR |
N/A | 2024-03-24 15:00 | SMS PZPS Szczyrk | - | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Włodzimierz Włodyka | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2024-03-27 19:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Henryk Darocha | L1 Katarzyna Hawryło | L2 Michał Grzegórzko | LR |
N/A | 2024-04-13 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | PMKS Nike Węgrów | Sekretarz Benedykt Cieślik | L1 Jakub Wanat | L2 Wojciech Mazek | LR |
- KS Częstochowianka
- EWDAR KS Silesia Częstochowa
- MUKS Sari Żory
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- KS "Polonia" Łaziska Górne
- UKS Sokół '43 Katowice
- SMS PZPS Szczyrk II
- Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne
- POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski
- GLKS Barycz Janków Przygodzki
- AZS-AWF Wrocław
- #VolleyWrocław II
- MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
- MBS WTS Solna Wieliczka
- CKiS Maraton Krzeszowice
- TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
- INEX Sandecja Poprad Stary Sącz
- UMKS Kęczanin Kęty
- NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
- KS Marba Sędziszów Małopolski
N/A | 2023-10-06 19:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | UMKS Kęczanin Kęty | Sekretarz Katarzyna Hawryło | L1 Mirosław Rutkowski | L2 Paulina Balcarek | LR |
N/A | 2023-10-07 16:00 | KS Częstochowianka | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | Sekretarz Wojciech Kasprzyk | L1 Eliza Kapica | L2 Marta Rembielak-Kucharska | LR |
N/A | 2023-10-07 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | Sekretarz Ewa Bednarek | L1 Klaudia Worwąg-Kilianek | L2 Michał Michalik | LR |
N/A | 2023-10-07 14:45 | MUKS Sari Żory | - | KS "Polonia" Łaziska Górne | Sekretarz Krzysztof Gajewski | L1 Krzysztof Chrostek | L2 Jacek Ostrowski | LR |
N/A | 2023-10-07 16:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | MBS WTS Solna Wieliczka | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Igor Jeziorski | L2 Monika Raj | LR |
N/A | 2023-10-14 18:00 | KS "Polonia" Łaziska Górne | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | Sekretarz Alicja Białek | L1 Iga Kowalska | L2 Mirosław Tyc | LR |
N/A | 2023-10-14 16:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MUKS Sari Żory | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Aleksandra Pluskwik | L2 Monika Raj | LR |
N/A | 2023-10-14 16:00 | KS Częstochowianka | - | AZS-AWF Wrocław | Sekretarz Bartłomiej Fortuna | L1 Przemysław Rychlewski | L2 Marcin Dobrzański | LR |
N/A | 2023-10-14 16:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | CKiS Maraton Krzeszowice | Sekretarz Marek Krupski | L1 Dawid Sładczyk | L2 Włodzimierz Włodyka | LR |
N/A | 2023-10-15 16:30 | SMS PZPS Szczyrk II | - | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Kacper Stanclik | L2 Patrycja Wiencek-Liszewska | LR |
N/A | 2023-10-21 17:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | Sekretarz Rafał Błachuciński | L1 Julia Wydra | L2 Michał Gąsiorek | LR |
N/A | 2023-10-21 18:00 | KS "Polonia" Łaziska Górne | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | Sekretarz Piotr Polak | L1 Marek Michalczyk | L2 Łukasz Karnia | LR |
N/A | 2023-10-21 14:00 | MUKS Sari Żory | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Jakub Ślęzak | L2 Artur Wyszyński | LR |
N/A | 2023-10-21 16:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | Sekretarz Łukasz Szczepankiewicz | L1 Martyna Lasok | L2 Agnieszka Plewniok | LR |
N/A | 2023-10-28 15:30 | KS Częstochowianka | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | Sekretarz Adam Stępniak | L1 Aleksandra Deska | L2 Bartosz Henel | LR |
N/A | 2023-10-28 16:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | INEX Sandecja Poprad Stary Sącz | Sekretarz Krystian Gałaszek | L1 Katarzyna Złotowska | L2 Julietta Broda | LR |
N/A | 2023-10-28 14:30 | SMS PZPS Szczyrk II | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Włodzimierz Włodyka | L2 Joanna Kawecka | LR |
N/A | 2023-11-04 14:00 | MUKS Sari Żory | - | KS Częstochowianka | Sekretarz Jakub Wanat | L1 Michalina Konsek | L2 Piotr Paprzycki | LR |
N/A | 2023-11-04 18:00 | Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne | - | #VolleyWrocław II | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Małgorzata Kramarz | L2 Dominika Szkonter | LR |
N/A | 2023-11-04 16:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | Sekretarz Marcin Weiner | L1 Michał Zatoński | L2 Zbigniew Syguła | LR |
N/A | 2023-11-04 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | AZS-AWF Wrocław | Sekretarz Tadeusz Dana | L1 Bartłomiej Fortuna | L2 Grzegorz Welm | LR |
N/A | 2023-11-11 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | Sekretarz Wojciech Targosz | L1 Przemysław Kowalski | L2 Mirosław Rutkowski | LR |
N/A | 2023-11-11 16:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | CKiS Maraton Krzeszowice | Sekretarz Elżbieta Zając | L1 Julietta Broda | L2 Aleksandra Kończyk | LR |
N/A | 2023-11-11 14:30 | KS Częstochowianka | - | KS "Polonia" Łaziska Górne | Sekretarz Rafał Pośpiech | L1 Aleksandra Deska | L2 Bartłomiej Fortuna | LR |
N/A | 2023-11-18 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | Sekretarz Adam Stępniak | L1 Marcin Dobrzański | L2 Artur Kucharski | LR |
N/A | 2023-11-18 14:00 | MUKS Sari Żory | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | Sekretarz Patrycja Wiencek-Liszewska | L1 Dawid Kozak | L2 Michał Gąsiorek | LR |
N/A | 2023-11-18 16:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | KS Częstochowianka | Sekretarz Iga Kowalska | L1 Dominika Szkonter | L2 Igor Jeziorski | LR |
N/A | 2023-11-18 18:00 | Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne | - | AZS-AWF Wrocław | Sekretarz Monika Raj | L1 Anastazja Rząp | L2 Krzysztof Chrostek | LR |
N/A | 2023-11-25 14:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | AZS-AWF Wrocław | Sekretarz Elżbieta Zając | L1 Katarzyna Złotowska | L2 Zbigniew Syguła | LR |
N/A | 2023-11-25 16:00 | KS Częstochowianka | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | Sekretarz Marcin Dobrzański | L1 Grzegorz Welm | L2 Klaudia Worwąg-Kilianek | LR |
N/A | 2023-11-25 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | MUKS Sari Żory | Sekretarz Tadeusz Dana | L1 Bartosz Henel | L2 Paweł Kapica | LR |
N/A | 2023-11-25 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | MBS WTS Solna Wieliczka | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Kacper Stanclik | L2 Szymon Popow | LR |
N/A | 2023-12-02 14:45 | MUKS Sari Żory | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | Sekretarz Elżbieta Zając | L1 Michalina Cichecka-Meisner | L2 Dawid Kozak | LR |
N/A | 2023-12-02 16:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | Sekretarz Marcin Weiner | L1 Karolina Oleszko | L2 Mateusz Wróbel | LR |
N/A | 2023-12-02 18:00 | Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Igor Jeziorski | L2 Krzysztof Chrostek | LR |
N/A | 2023-12-02 16:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | INEX Sandecja Poprad Stary Sącz | Sekretarz Mirosław Rutkowski | L1 Paulina Balcarek | L2 Julia Wydra | LR |
N/A | 2023-12-03 16:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | SMS PZPS Szczyrk II | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Julietta Broda | L2 Katarzyna Złotowska | LR |
N/A | 2023-12-09 18:00 | Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne | - | MUKS Sari Żory | Sekretarz Michalina Konsek | L1 Karolina Oleszko | L2 Krzysztof Chrostek | LR |
N/A | 2023-12-09 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | Sekretarz Anna Olma | L1 Paulina Balcarek | L2 Paweł Kawalec | LR |
N/A | 2023-12-16 14:45 | MUKS Sari Żory | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Michalina Konsek | L2 Dawid Kozak | LR |
N/A | 2023-12-16 15:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | Sekretarz Paweł Kapica | L1 Michał Michalik | L2 Sławomir Rybak | LR |
N/A | 2023-12-16 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Szymon Popow | L2 Ewa Mrózek | LR |
N/A | 2023-12-16 18:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | Sekretarz Henryk Darocha | L1 Michał Janek | L2 Julietta Broda | LR |
N/A | 2024-01-13 16:00 | KS Częstochowianka | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | Sekretarz Paweł Kapica | L1 Grzegorz Welm | L2 Artur Kucharski | LR |
N/A | 2024-01-18 18:00 | MUKS Sari Żory | - | AZS-AWF Wrocław | Sekretarz Tadeusz Berger | L1 Grzegorz Berger | L2 Kamil Łyczko | LR |
N/A | 2024-01-19 17:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | MBS WTS Solna Wieliczka | Sekretarz Anna Olma | L1 Paulina Balcarek | L2 Szymon Popow | LR |
N/A | 2024-01-20 18:00 | Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | Sekretarz Konrad Jaroszek | L1 Igor Jeziorski | L2 Jakub Ślęzak | LR |
N/A | 2024-01-20 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | KS Częstochowianka | Sekretarz Marcin Dobrzański | L1 Marta Rembielak-Kucharska | L2 Bartłomiej Fortuna | LR |
N/A | 2024-01-20 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | SMS PZPS Szczyrk II | Sekretarz Marek Ściga | L1 Patrycja Wiencek-Liszewska | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2024-01-20 14:00 | MUKS Sari Żory | - | #VolleyWrocław II | Sekretarz Krzysztof Dusza | L1 Krzysztof Chrostek | L2 Dawid Kozak | LR |
N/A | 2024-01-27 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | #VolleyWrocław II | Sekretarz Tadeusz Dana | L1 Bartosz Henel | L2 Michał Michalik | LR |
N/A | 2024-01-31 18:15 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne | Sekretarz Łukasz Szczepankiewicz | L1 Piotr Lenart | L2 Zbigniew Syguła | LR |
N/A | 2024-02-03 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | INEX Sandecja Poprad Stary Sącz | Sekretarz Mirosław Rutkowski | L1 Kacper Stanclik | L2 Patrycja Wiencek-Liszewska | LR |
N/A | 2024-02-03 16:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | Sekretarz Szymon Rakoczy | L1 Ewa Mrózek | L2 Michał Gąsiorek | LR |
N/A | 2024-02-03 16:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | UMKS Kęczanin Kęty | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Katarzyna Niedbała | L2 Monika Raj | LR |
N/A | 2024-02-03 15:30 | KS Częstochowianka | - | MUKS Sari Żory | Sekretarz Artur Kucharski | L1 Klaudia Worwąg-Kilianek | L2 Sławomir Rybak | LR |
N/A | 2024-02-04 14:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | UKS Sokół '43 Katowice | Sekretarz Anna Nowicka | L1 Kacper Stanclik | L2 Wojciech Wawro | LR |
N/A | 2024-02-14 18:15 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | Sekretarz Marcin Weiner | L1 Julietta Broda | L2 Michał Janek | LR |
N/A | 2024-02-17 16:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | #VolleyWrocław II | Sekretarz Elżbieta Zając | L1 Aleksandra Pluskwik | L2 Zbigniew Syguła | LR |
N/A | 2024-02-17 18:00 | Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne | - | KS Częstochowianka | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Igor Jeziorski | L2 Dominika Szkonter | LR |
N/A | 2024-02-17 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | Sekretarz Ryszard Adamczyk | L1 Aleksandra Deska | L2 Dawid Wygas | LR |
N/A | 2024-02-28 19:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Piotr Lenart | L2 Michał Grzegórzko | LR |
N/A | 2024-03-02 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | UMKS Kęczanin Kęty | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Kacper Stanclik | L2 Maciej Tomaszek | LR |
N/A | 2024-03-02 16:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | Sekretarz Szymon Rakoczy | L1 Marcin Szumilas | L2 Łukasz Witkowski | LR |
N/A | 2024-03-02 18:00 | KS Częstochowianka | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | Sekretarz Wojciech Kasprzyk | L1 Sławomir Rybak | L2 Michał Michalik | LR |
N/A | 2024-03-09 15:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | UKS Sokół '43 Katowice | Sekretarz Tadeusz Berger | L1 Krzysztof Janusz | L2 Ewa Mrózek | LR |
N/A | 2024-03-16 14:45 | MUKS Sari Żory | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | Sekretarz Henryk Darocha | L1 Wojciech Mazek | L2 Michał Janek | LR |
N/A | 2024-03-17 15:00 | KS "Polonia" Łaziska Górne | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | Sekretarz Mariusz Fiutek | L1 Dariusz Chamera | L2 Agnieszka Plewniok | LR |
N/A | 2024-03-23 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | CKiS Maraton Krzeszowice | Sekretarz Mirosław Rutkowski | L1 Ewa Mrózek | L2 Patrycja Wiencek-Liszewska | LR |
N/A | 2024-03-23 16:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | Sekretarz Wiesław Cieślik | L1 Martyna Lasok | L2 Łukasz Waloszczyk | LR |
N/A | 2024-03-23 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | KS "Polonia" Łaziska Górne | Sekretarz Ryszard Adamczyk | L1 Sławomir Rybak | L2 Paweł Kapica | LR |
N/A | 2024-03-23 18:30 | KS Częstochowianka | - | #VolleyWrocław II | Sekretarz Rafał Pośpiech | L1 Bartłomiej Fortuna | L2 Michał Michalik | LR |
- KS "Polonia" Łaziska Górne
- EWDAR KS Silesia Częstochowa
- MKS COPCO Imielin
- BKS BOSTIK Bielsko-Biała
- LTS Legionovia Legionowo
- ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki
- Grupa Azoty Akademia Tarnów
N/A | 2023-10-11 18:00 | KS "Polonia" Łaziska Górne | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Wiesław Cieślik | L1 Piotr Kaleta | L2 Michalina Konsek | LR |
N/A | 2023-10-11 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Ryszard Adamczyk | L1 Artur Kucharski | L2 Marcin Dobrzański | LR |
N/A | 2023-11-08 18:00 | MKS COPCO Imielin | - | ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Wiesław Cieślik | L1 Mateusz Sznicer | L2 Igor Janeczek | LR |
N/A | 2024-02-20 18:00 | BKS BOSTIK Bielsko-Biała | - | Grupa Azoty Akademia Tarnów | Sekretarz | L1 Anna Olma | L2 Szymon Popow | LR |
- Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.
- Jastrzębski Węgiel S.A.
- TSV Hartberg
- Hebar Pazardżik
- Guaguas Las Palmas
- Czeskie Budziejowice
- Craiova
- Milano
- SVG Luneburg
- Asseco Resovia Rzeszów
- GAS SALES DAIKO PIACENZA
- Ziraat Bank Ankara
N/A | 2023-10-25 19:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | TSV Hartberg | L1 Monika Szynczewska | L2 Mateusz Gajda | L3 | L4 | LR |
N/A | 2023-11-22 20:30 | Jastrzębski Węgiel S.A. | - | Guaguas Las Palmas | L1 Łukasz Karnia | L2 Bartosz Ostrowski | L3 | L4 | LR |
N/A | 2023-11-23 19:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Hebar Pazardżik | L1 Magdalena Dzikowska | L2 Włodzimierz Włodyka | L3 Piotr Lenart | L4 Monika Szynczewska | LR |
N/A | 2023-12-13 19:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Craiova | L1 Włodzimierz Włodyka | L2 Szymon Popow | L3 Maciej Chudzik | L4 Rafał Błachuciński | LR |
N/A | 2023-12-20 18:00 | Jastrzębski Węgiel S.A. | - | Czeskie Budziejowice | L1 Marcin Gołąbek | L2 Michalina Konsek | L3 | L4 | LR |
N/A | 2024-01-10 17:30 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Milano | L1 Maciej Chudzik | L2 Włodzimierz Włodyka | L3 | L4 | LR |
N/A | 2024-01-17 18:00 | Jastrzębski Węgiel S.A. | - | SVG Luneburg | L1 Wiktoria Kubas | L2 Michał Pordzik | L3 | L4 | LR |
N/A | 2024-02-08 19:45 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Asseco Resovia Rzeszów | L1 Rafał Błachuciński | L2 Włodzimierz Włodyka | L3 | L4 | LR |
N/A | 2024-02-28 18:00 | Jastrzębski Węgiel S.A. | - | GAS SALES DAIKO PIACENZA | L1 Marcin Gołąbek | L2 Michał Pordzik | L3 | L4 | LR |
N/A | 2024-03-13 20:30 | Jastrzębski Węgiel S.A. | - | Ziraat Bank Ankara | L1 Piotr Paprzycki | L2 Marek Polak | L3 | L4 | LR |
- MKS Będzin
- MCKiS Jaworzno
- BBTS Bielsko Biała S.A.
- KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
- BKS Visła Bydgoszcz
- Gwardia Wrocław
- PZL Leonardo Avia Świdnik
- AZS AGH Kraków
- UKS Mickiewicz Kluczbork
- SPS Chrobry Głogów
- Bogdanka ARKA CHEŁM
- KPS Siedlce
- BAS Białystok
- Olimpia Sulęcin
- MKST Astra Nowa Sól
- SMS PZPS Spała
N/A | 2023-09-15 17:00 | MKS Będzin | - | KS Lechia Tomaszów Mazowiecki | Sekretarz | L1 Mateusz Sznicer | L2 Bartosz Ostrowski | LR |
N/A | 2023-09-16 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | BBTS Bielsko Biała S.A. | Sekretarz | L1 Paweł Jędrasik | L2 Krystian Gałaszek | LR |
N/A | 2023-09-22 18:00 | MKS Będzin | - | MCKiS Jaworzno | Sekretarz | L1 Michał Pordzik | L2 Piotr Polak | LR |
N/A | 2023-10-02 20:30 | MCKiS Jaworzno | - | KS Lechia Tomaszów Mazowiecki | Sekretarz | L1 Krzysztof Gajewski | L2 Jakub Wanat | LR |
N/A | 2023-10-05 18:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | BKS Visła Bydgoszcz | Sekretarz | L1 Anna Olma | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2023-10-05 20:30 | MKS Będzin | - | Gwardia Wrocław | Sekretarz | L1 Rafał Błachuciński | L2 Katarzyna Sajdok-Iwańska | LR |
N/A | 2023-10-07 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | BKS Visła Bydgoszcz | Sekretarz | L1 Marcin Szumilas | L2 Kamil Niezabitowski | LR |
N/A | 2023-10-19 20:30 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | PZL Leonardo Avia Świdnik | Sekretarz | L1 Włodzimierz Włodyka | L2 Paweł Kawalec | LR |
N/A | 2023-10-19 18:00 | MKS Będzin | - | AZS AGH Kraków | Sekretarz | L1 Maciej Chudzik | L2 Piotr Lenart | LR |
N/A | 2023-10-21 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | UKS Mickiewicz Kluczbork | Sekretarz | L1 Michał Pordzik | L2 Wojciech Ostrowski | LR |
N/A | 2023-11-02 20:30 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | SPS Chrobry Głogów | Sekretarz | L1 Joanna Kawecka | L2 Magdalena Dzikowska | LR |
N/A | 2023-11-03 18:00 | MKS Będzin | - | Bogdanka ARKA CHEŁM | Sekretarz | L1 Piotr Kaleta | L2 Marek Polak | LR |
N/A | 2023-11-04 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | PZL Leonardo Avia Świdnik | Sekretarz | L1 Konrad Jaroszek | L2 Dominik Zeliasz-Nguyen | LR |
N/A | 2023-11-18 18:00 | MKS Będzin | - | BAS Białystok | Sekretarz | L1 Mateusz Sznicer | L2 Dominik Zeliasz-Nguyen | LR |
N/A | 2023-11-18 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | SPS Chrobry Głogów | Sekretarz | L1 Krzysztof Gajewski | L2 Marek Polak | LR |
N/A | 2023-11-25 18:00 | MKS Będzin | - | KPS Siedlce | Sekretarz | L1 Piotr Polak | L2 Wojciech Ostrowski | LR |
N/A | 2023-11-30 20:30 | MCKiS Jaworzno | - | KPS Siedlce | Sekretarz | L1 Mateusz Sznicer | L2 Piotr Lenart | LR |
N/A | 2023-12-02 17:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Olimpia Sulęcin | Sekretarz | L1 Michał Gąsiorek | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2023-12-02 18:00 | MKS Będzin | - | MKST Astra Nowa Sól | Sekretarz | L1 Wojciech Mazek | L2 Paweł Jędrasik | LR |
N/A | 2023-12-14 18:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | KPS Siedlce | Sekretarz | L1 Włodzimierz Włodyka | L2 Mirosław Tyc | LR |
N/A | 2023-12-16 18:00 | MKS Będzin | - | SMS PZPS Spała | Sekretarz | L1 Paweł Jędrasik | L2 Marek Michalczyk | LR |
N/A | 2023-12-23 18:00 | MKS Będzin | - | BBTS Bielsko Biała S.A. | Sekretarz | L1 Jakub Wanat | L2 Monika Szynczewska | LR |
N/A | 2024-01-05 18:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | MCKiS Jaworzno | Sekretarz | L1 Szymon Popow | L2 Joanna Kawecka | LR |
N/A | 2024-01-13 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | MKS Będzin | Sekretarz | L1 Marcin Szumilas | L2 Jakub Wanat | LR |
N/A | 2024-01-20 18:00 | MKS Będzin | - | BKS Visła Bydgoszcz | Sekretarz | L1 Jakub Molencki | L2 Marek Michalczyk | LR |
N/A | 2024-01-20 17:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Gwardia Wrocław | Sekretarz | L1 Paweł Kawalec | L2 Mirosław Tyc | LR |
N/A | 2024-01-24 18:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | UKS Mickiewicz Kluczbork | Sekretarz | L1 Włodzimierz Włodyka | L2 Grzegorz Berger | LR |
N/A | 2024-01-27 18:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | AZS AGH Kraków | Sekretarz | L1 Grzegorz Berger | L2 Włodzimierz Włodyka | LR |
N/A | 2024-01-27 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | Gwardia Wrocław | Sekretarz | L1 Michał Pordzik | L2 Piotr Polak | LR |
N/A | 2024-01-28 18:00 | MKS Będzin | - | UKS Mickiewicz Kluczbork | Sekretarz | L1 Łukasz Karnia | L2 Krystian Gałaszek | LR |
N/A | 2024-02-10 18:00 | MKS Będzin | - | PZL Leonardo Avia Świdnik | Sekretarz | L1 Dominik Zeliasz-Nguyen | L2 Jakub Wanat | LR |
N/A | 2024-02-10 17:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Bogdanka ARKA CHEŁM | Sekretarz | L1 Rafał Błachuciński | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2024-02-11 18:00 | MCKiS Jaworzno | - | AZS AGH Kraków | Sekretarz | L1 Katarzyna Sajdok-Iwańska | L2 Rafał Błachuciński | LR |
N/A | 2024-02-21 18:00 | MKS Będzin | - | SPS Chrobry Głogów | Sekretarz | L1 Łukasz Waloszczyk | L2 Michał Janek | LR |
N/A | 2024-02-21 18:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | BAS Białystok | Sekretarz | L1 Włodzimierz Włodyka | L2 Magdalena Dzikowska | LR |
N/A | 2024-02-21 18:30 | MCKiS Jaworzno | - | Bogdanka ARKA CHEŁM | Sekretarz | L1 Piotr Kaleta | L2 Kamil Niezabitowski | LR |
N/A | 2024-03-02 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | BAS Białystok | Sekretarz | L1 Paweł Jędrasik | L2 Jarosław Borda | LR |
N/A | 2024-03-05 18:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | MKST Astra Nowa Sól | Sekretarz | L1 Paulina Balcarek | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2024-03-13 18:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | SMS PZPS Spała | Sekretarz | L1 Anna Olma | L2 Kacper Stanclik | LR |
N/A | 2024-03-16 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | MKST Astra Nowa Sól | Sekretarz | L1 Łukasz Karnia | L2 Dominik Zeliasz-Nguyen | LR |
N/A | 2024-03-16 18:00 | MKS Będzin | - | Olimpia Sulęcin | Sekretarz | L1 Jakub Molencki | L2 Piotr Polak | LR |
N/A | 2024-03-22 18:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | KS Lechia Tomaszów Mazowiecki | Sekretarz | L1 Mirosław Rutkowski | L2 Anna Olma | LR |
N/A | 2024-03-24 18:00 | MCKiS Jaworzno | - | Olimpia Sulęcin | Sekretarz | L1 Wojciech Mazek | L2 Paweł Jędrasik | LR |
N/A | 2024-03-27 18:30 | MCKiS Jaworzno | - | SMS PZPS Spała | Sekretarz | L1 Łukasz Karnia | L2 Marcin Szumilas | LR |
N/A | 2024-03-27 18:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | MKS Będzin | Sekretarz | L1 Włodzimierz Włodyka | L2 Szymon Popow | LR |
N/A | 2024-04-06 18:00 | MKS Będzin | - | MKST Astra Nowa Sól | Sekretarz | L1 Piotr Polak | L2 Michał Pordzik | LR |
N/A | 2024-04-06 17:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | UKS Mickiewicz Kluczbork | Sekretarz | L1 Włodzimierz Włodyka | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2024-04-17 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | UKS Mickiewicz Kluczbork | Sekretarz | L1 Mirosław Rutkowski | L2 Anna Olma | LR |
N/A | 2024-04-20 20:30 | MKS Będzin | - | BKS Visła Bydgoszcz | Sekretarz | L1 Katarzyna Sajdok-Iwańska | L2 Dominik Zeliasz-Nguyen | LR |
N/A | 2024-04-25 17:30 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Bogdanka ARKA CHEŁM | Sekretarz | L1 Przemysław Kowalski | L2 Anna Olma | LR |
N/A | 2024-05-01 20:30 | MKS Będzin | - | BBTS Bielsko Biała S.A. | Sekretarz | L1 | L2 | LR |
N/A | 2024-05-04 14:45 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | MKS Będzin | Sekretarz | L1 | L2 | LR |
N/A | 2024-05-08 | MKS Będzin | - | BBTS Bielsko Biała S.A. | Sekretarz | L1 | L2 | LR |
N/A | 2024-05-11 17:30 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | MKS Będzin | Sekretarz | L1 | L2 | LR |
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
- TKS Tychy
- UKS VT Alukoncept Bobrowniki
- TS Volley Rybnik
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- Talent Sferawent Cieszyn
- SPS MODEKO Brzeg Dolny
- SPS LZS Walce
- UKS Żak Krzeszyce
- MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- WKS Sobieski Żagań
- DOFU Bielawianka Bester
- UKS Sparta Volleyball Kraków
- KS Błękitni Ropczyce
- KS Hutnik-Wanda Kraków
- MKS Andrychów
- Avia Solar Sędziszów Małopolski
- Krosno GLASS Karpaty Krosno
- IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
- METPRIM Volley Radomsko
- MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
- UMKS Kęczanin Kęty
- WKS WIELUŃ
- ZAKSA Strzelce Opolskie
- LKS Czarni Rząśnia
- Dr OKO Ikar Legnica
N/A | 2023-10-07 17:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | Sekretarz Krzysztof Dusza | L1 Łukasz Sosiński | L2 Jakub Wanat | LR |
N/A | 2023-10-07 17:45 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | KS Błękitni Ropczyce | Sekretarz Łukasz Szczepankiewicz | L1 Jarosław Borda | L2 Łukasz Karnia | LR |
N/A | 2023-10-07 17:00 | TS Volley Rybnik | - | KS Hutnik-Wanda Kraków | Sekretarz Michał Pordzik | L1 Wojciech Mazek | L2 Marek Michalczyk | LR |
N/A | 2023-10-07 14:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TKS Tychy | Sekretarz Krzysztof Szlagowski | L1 Wojciech Ostrowski | L2 Dominik Zeliasz-Nguyen | LR |
N/A | 2023-10-14 15:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | Sekretarz Ewa Bednarek | L1 Artur Kucharski | L2 Paweł Kapica | LR |
N/A | 2023-10-14 18:00 | TKS Tychy | - | MKS Andrychów | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Jakub Molencki | L2 Michał Janek | LR |
N/A | 2023-10-21 17:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | WKS Sobieski Żagań | Sekretarz Krzysztof Dusza | L1 Dawid Kozak | L2 Łukasz Sosiński | LR |
N/A | 2023-10-21 17:00 | TS Volley Rybnik | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Karolina Oleszko | L2 Krystian Gałaszek | LR |
N/A | 2023-10-21 14:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Avia Solar Sędziszów Małopolski | Sekretarz Krzysztof Szlagowski | L1 Kamil Łyczko | L2 Klaudia Nagler-Skroban | LR |
N/A | 2023-10-25 19:00 | TKS Tychy | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | Sekretarz Henryk Darocha | L1 Marek Polak | L2 Piotr Lenart | LR |
N/A | 2023-10-28 15:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | DOFU Bielawianka Bester | Sekretarz Ewa Bednarek | L1 Grzegorz Welm | L2 Sławomir Rybak | LR |
N/A | 2023-10-28 18:00 | TKS Tychy | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | Sekretarz Paulina Balcarek | L1 Michał Janek | L2 Katarzyna Niedbała | LR |
N/A | 2023-10-28 17:00 | TS Volley Rybnik | - | Krosno GLASS Karpaty Krosno | Sekretarz Michalina Konsek | L1 Klaudia Nagler-Skroban | L2 Marcin Gołąbek | LR |
N/A | 2023-11-04 15:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | Sekretarz Ewa Bednarek | L1 Marta Rembielak-Kucharska | L2 Artur Kucharski | LR |
N/A | 2023-11-04 17:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice | Sekretarz Krystian Gałaszek | L1 Piotr Kaleta | L2 Łukasz Karnia | LR |
N/A | 2023-11-04 18:00 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | Krosno GLASS Karpaty Krosno | Sekretarz Rafał Błachuciński | L1 Jarosław Sadowski | L2 Jarosław Borda | LR |
N/A | 2023-11-04 18:00 | TKS Tychy | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | Sekretarz Benedykt Cieślik | L1 Mateusz Sznicer | L2 Łukasz Witkowski | LR |
N/A | 2023-11-05 14:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | Sekretarz Adam Stępniak | L1 Marcin Dobrzański | L2 Bartłomiej Fortuna | LR |
N/A | 2023-11-11 16:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | METPRIM Volley Radomsko | Sekretarz Paweł Kapica | L1 Michał Michalik | L2 Sławomir Rybak | LR |
N/A | 2023-11-11 17:00 | TS Volley Rybnik | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | Sekretarz Marek Michalczyk | L1 Marcin Gołąbek | L2 Jacek Neyman | LR |
N/A | 2023-11-17 19:00 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | Sekretarz Mariusz Fiutek | L1 Maciej Chudzik | L2 Piotr Polak | LR |
N/A | 2023-11-18 17:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | Sekretarz Konrad Jaroszek | L1 Agnieszka Plewniok | L2 Michał Pordzik | LR |
N/A | 2023-11-18 20:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | WKS Sobieski Żagań | Sekretarz Wojciech Kasprzyk | L1 Bartłomiej Fortuna | L2 Marta Rembielak-Kucharska | LR |
N/A | 2023-11-18 15:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Krosno GLASS Karpaty Krosno | Sekretarz Szymon Rakoczy | L1 Marek Michalczyk | L2 Kamil Niezabitowski | LR |
N/A | 2023-11-18 14:30 | TKS Tychy | - | KS Hutnik-Wanda Kraków | Sekretarz Henryk Darocha | L1 Piotr Kaleta | L2 Katarzyna Niedbała | LR |
N/A | 2023-11-22 19:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | WKS WIELUŃ | Sekretarz Marcin Dobrzański | L1 Dawid Wygas | L2 Bartosz Gołębiowski | LR |
N/A | 2023-11-25 17:00 | TS Volley Rybnik | - | UMKS Kęczanin Kęty | Sekretarz Wojciech Maroszek | L1 Marcin Gołąbek | L2 Jacek Neyman | LR |
N/A | 2023-11-26 16:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | KS Błękitni Ropczyce | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Przemysław Kowalski | L2 Julia Wydra | LR |
N/A | 2023-11-29 20:00 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | Sekretarz Krzysztof Dusza | L1 Michał Grzegórzko | L2 Mateusz Gajda | LR |
N/A | 2023-11-29 19:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | Sekretarz Wiesław Cieślik | L1 Dominik Zeliasz-Nguyen | L2 Bogusz Domagała | LR |
N/A | 2023-12-02 15:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice | Sekretarz Tadeusz Dana | L1 Bartosz Henel | L2 Adam Stępniak | LR |
N/A | 2023-12-02 16:00 | TKS Tychy | - | TS Volley Rybnik | Sekretarz Krystian Gałaszek | L1 Dominik Zeliasz-Nguyen | L2 Tomasz Musiałek | LR |
N/A | 2023-12-07 19:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | Sekretarz Marcin Dobrzański | L1 Przemysław Rychlewski | L2 Adam Stępniak | LR |
N/A | 2023-12-09 17:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | WKS WIELUŃ | Sekretarz Łukasz Karnia | L1 Michał Janek | L2 Łukasz Sosiński | LR |
N/A | 2023-12-09 17:00 | TS Volley Rybnik | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | Sekretarz Agnieszka Plewniok | L1 Dawid Kozak | L2 Michał Pordzik | LR |
N/A | 2023-12-09 17:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MKS Andrychów | Sekretarz Tadeusz Berger | L1 Michał Gąsiorek | L2 Mirosław Tyc | LR |
N/A | 2023-12-13 19:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | DOFU Bielawianka Bester | Sekretarz Andrzej Kuchna | L1 Michał Janek | L2 Jacek Neyman | LR |
N/A | 2023-12-13 19:00 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | MKS Andrychów | Sekretarz Wiesław Cieślik | L1 Wojciech Mazek | L2 Piotr Kaleta | LR |
N/A | 2023-12-13 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UMKS Kęczanin Kęty | Sekretarz Grzegorz Skowroński | L1 Łukasz Witkowski | L2 Marcin Szumilas | LR |
N/A | 2023-12-16 18:00 | TKS Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Katarzyna Hawryło | L2 Michał Zatoński | LR |
N/A | 2023-12-23 14:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | Sekretarz Benedykt Cieślik | L1 Marcin Szumilas | L2 Bartosz Ostrowski | LR |
N/A | 2024-01-06 17:00 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | UMKS Kęczanin Kęty | Sekretarz Marcin Weiner | L1 Michał Janek | L2 Dominik Zeliasz-Nguyen | LR |
N/A | 2024-01-06 17:00 | TS Volley Rybnik | - | KS Błękitni Ropczyce | Sekretarz Benedykt Cieślik | L1 Paweł Jędrasik | L2 Michał Pordzik | LR |
N/A | 2024-01-13 17:00 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | TS Volley Rybnik | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Piotr Polak | L2 Kamil Niezabitowski | LR |
N/A | 2024-01-13 18:00 | TKS Tychy | - | UMKS Kęczanin Kęty | Sekretarz Katarzyna Hawryło | L1 Wojciech Mazek | L2 Łukasz Sosiński | LR |
N/A | 2024-01-17 19:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | LKS Czarni Rząśnia | Sekretarz Wiesław Cieślik | L1 Marcin Szumilas | L2 Jarosław Borda | LR |
N/A | 2024-01-17 19:00 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | TKS Tychy | Sekretarz Andrzej Kuchna | L1 Piotr Kaleta | L2 Piotr Lenart | LR |
N/A | 2024-01-17 19:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | KS Hutnik-Wanda Kraków | Sekretarz Henryk Darocha | L1 Krystian Gałaszek | L2 Kamil Niezabitowski | LR |
N/A | 2024-01-20 17:00 | TS Volley Rybnik | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | Sekretarz Wojciech Maroszek | L1 Michał Radomski | L2 Kamil Łyczko | LR |
N/A | 2024-02-03 17:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | Dr OKO Ikar Legnica | Sekretarz Łukasz Sosiński | L1 Wojciech Ostrowski | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2024-02-03 16:00 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Łukasz Witkowski | L2 Łukasz Waloszczyk | LR |
N/A | 2024-02-03 18:00 | TKS Tychy | - | Avia Solar Sędziszów Małopolski | Sekretarz Piotr Polak | L1 Igor Jeziorski | L2 Marek Michalczyk | LR |
N/A | 2024-02-03 14:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik | Sekretarz Tadeusz Berger | L1 Paulina Balcarek | L2 Grzegorz Berger | LR |
N/A | 2024-02-17 17:00 | TS Volley Rybnik | - | MKS Andrychów | Sekretarz Michał Radomski | L1 Dawid Kozak | L2 Marcin Gołąbek | LR |
N/A | 2024-02-24 17:00 | TS Volley Rybnik | - | Avia Solar Sędziszów Małopolski | Sekretarz Benedykt Cieślik | L1 Jarosław Borda | L2 Bartosz Ostrowski | LR |
N/A | 2024-03-02 14:00 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | Avia Solar Sędziszów Małopolski | Sekretarz Agata Macek | L1 Krzysztof Chrostek | L2 Michał Janek | LR |
N/A | 2024-03-02 18:00 | TKS Tychy | - | KS Błękitni Ropczyce | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Julietta Broda | L2 Piotr Kaleta | LR |
N/A | 2024-03-02 15:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Jakub Ślęzak | L2 Marek Michalczyk | LR |
N/A | 2024-03-02 17:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | LKS Czarni Rząśnia | Sekretarz Marcin Dobrzański | L1 Grzegorz Welm | L2 Artur Kucharski | LR |
N/A | 2024-03-02 17:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | Sekretarz Konrad Jaroszek | L1 Paweł Malinowski | L2 Dominik Zeliasz-Nguyen | LR |
N/A | 2024-03-16 14:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | Sekretarz Leszek Nowiński | L1 Jarosław Sadowski | L2 Michał Radomski | LR |
N/A | 2024-03-16 17:00 | TS Volley Rybnik | - | TKS Tychy | Sekretarz Wiesław Cieślik | L1 Wojciech Ostrowski | L2 Jarosław Borda | LR |
N/A | 2024-03-16 17:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | METPRIM Volley Radomsko | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Igor Jeziorski | L2 Mateusz Wróbel | LR |
N/A | 2024-03-23 15:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Dr OKO Ikar Legnica | Sekretarz Adam Stępniak | L1 Marta Rembielak-Kucharska | L2 Marcin Dobrzański | LR |
N/A | 2024-03-23 15:30 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | KS Hutnik-Wanda Kraków | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Jakub Molencki | L2 Dominik Zeliasz-Nguyen | LR |
N/A | 2024-03-23 18:00 | TKS Tychy | - | Krosno GLASS Karpaty Krosno | Sekretarz Monika Szynczewska | L1 Marcin Zębalski | L2 Rafał Błachuciński | LR |
N/A | 2024-04-06 18:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | DOFU Bielawianka Bester | Sekretarz Andrzej Kuchna | L1 Dominik Zeliasz-Nguyen | L2 Konrad Jaroszek | LR |
N/A | 2024-04-07 18:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | DOFU Bielawianka Bester | Sekretarz Leszek Słaby | L1 Wojciech Ostrowski | L2 Rafał Błachuciński | LR |
N/A | 2024-04-12 15:30 | Talent Sferawent Cieszyn | - | SPS LZS Walce | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Joanna Kawecka | L2 Kacper Stanclik | LR |
N/A | 2024-04-12 18:30 | SPS MODEKO Brzeg Dolny | - | UKS Żak Krzeszyce | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Kacper Stanclik | L2 Joanna Kawecka | LR |
N/A | 2024-04-13 15:00 | SPS LZS Walce | - | UKS Żak Krzeszyce | Sekretarz Wojciech Targosz | L1 Przemysław Kowalski | L2 Anna Olma | LR |
N/A | 2024-04-13 18:00 | Talent Sferawent Cieszyn | - | SPS MODEKO Brzeg Dolny | Sekretarz Wojciech Targosz | L1 Anna Olma | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2024-04-14 10:00 | SPS MODEKO Brzeg Dolny | - | SPS LZS Walce | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Wojciech Wawro | L2 Przemysław Kowalski | LR |
N/A | 2024-04-14 13:00 | UKS Żak Krzeszyce | - | Talent Sferawent Cieszyn | Sekretarz Robert Nowicki | L1 Przemysław Kowalski | L2 Wojciech Wawro | LR |
- LKS Olimpia Włodowice
- UKS VT Alukoncept Bobrowniki
- CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
- BBTS Bielsko Biała S.A.
- MCKiS Jaworzno
- MKS Będzin
- SPS Konspol Słupca
- Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.
N/A | 2023-10-18 19:30 | LKS Olimpia Włodowice | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | Sekretarz Łukasz Szczepankiewicz | L1 Łukasz Sosiński | L2 Mateusz Wróbel | LR |
N/A | 2023-10-18 18:30 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | BBTS Bielsko Biała S.A. | Sekretarz Mariusz Fiutek | L1 Piotr Polak | L2 Maciej Chudzik | LR |
N/A | 2023-11-22 19:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | MCKiS Jaworzno | Sekretarz Andrzej Kuchna | L1 Bogusław Bober | L2 Dominik Zeliasz-Nguyen | LR |
N/A | 2023-12-20 19:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | MKS Będzin | Sekretarz Mariusz Fiutek | L1 Łukasz Witkowski | L2 Łukasz Karnia | LR |
N/A | 2024-01-10 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | SPS Konspol Słupca | Sekretarz Henryk Darocha | L1 Rafał Błachuciński | L2 Piotr Lenart | LR |
N/A | 2024-02-14 20:30 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | Sekretarz | L1 Krystian Gałaszek | L2 Piotr Lenart | LR |